شرایط و مقررات استفاده از محتوا و امکانات سایت

کانون هنر شیعی ضمن احترام به مخاطب و حفظ حریم و اطلاعات شخصی آنها، درخواست رعایت قوانین زیر و قانون کپی رایت مصوب نظام جمهوری اسلامی را دارد.

متن پیش‌روی شما حاوی شرایط و قوانین استفاده از هرگونه خدماتی است که مجموعه کانون هنر شیعی به مخاطبین و کاربران خود از طریق دامنه و زیردامنه‌های (www.shiaarts.ir) ارائه می‌کند. شما با ورود به این سایت و استفاده از امکانات و خدمات آن، اعلام می‌کنید که از تمامی شرایط و قوانین استفاده از آن آگاهید و با آنها موافق هستید.
هرگونه تفسیر و برداشت شفاهی یا کتبی از مندرجات این متن مردود است و تنها منبع استناد یا تفسیر شرایط و قوانین، آخرین نسخه‌ی همین متن و کانون هنر شیعی خواهد بود.
1. کانون هنر شیعی متعهد است تا در حد توان از حریم شخصی مخاطب و هنرمندانی که آثار آنها را منتشر خواهد کرد، دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
2. همه‌ی محتوای تولید، بازتولید و بازنشر شده در وب‌سایت (www.shiaarts.ir)، از جمله متن، لوگوها، تصاویر و ویدیوها، صداها، گرافیک و هر چیزی که در این وب سایت منتشر شده در انحصار کانون هنر شیعی هستند و در محافظت قانون حقوق مالکیت هنری، ادبی، فکری و صنعتی قرار دارند.
3. بطور خاص، طبق قانون کپی رایت؛ هر گونه بازنشر در سایت یا مطبوعات الکترونیکی و چاپی و استفاده و بهره‌برداری اقتصادی یا بازتولید، بصورت کلی یا جزئیِ محتویات این وب سایت از جمله ذخیره‌سازی، ویرایش، توزیع یا توزیع محتویات از طریق جمع‌آوری داده‌‏ها، ابزارهای استخراج، پشتیبانی، شبکه‌های رایانه‌ای بدون رضایت‌نامه کتبی صاحب حق کپی رایت، حتی برای مقاصد اطلاعاتی نیز مجاز نیست.
4. حق پیگرد قانونی برای هرگونه استفاده بدون مجوز با مقاصد تجاری، برای کانون هنر شیعی محفوظ است.
5. در صورت عضویت در هریک از بخش‌های سایت، کابرها مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده شخص کاربر است.
6. تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با ما، اطلاعات و فرم‌های تماس در این سایت یعنی (www.shiaarts.ir) است.
7. کانون هنر شیعی هیچ‌گونه سایت اینترنتی و وبلاگ با آدرسی غیر از (www.shiaarts.ir) و همچنین، هیچ گونه شناسه در فضای‌مجازی غیر از آنچه در سایت و بخش ارتباط با ما درج شده ندارد.
8. کانون هنر شیعی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

© همه‌ی محتویات این سایت شامل قانون حق تکثیر شده و به کانون هنر شیعی تعلق دارد.

 

درباره‌ی ما
هنر، برآمده از روح انسان است و هنرمند به مدد این نیروی الهی، به انسان و هستی، می‌نگرد و فرآورده‌هایی بدیع، شگفت‌انگیز و چشم‌نواز می‌آفریند.
در این مسیر الهی، هنرمندان مسلمان و انقلابی اثرگذار و نقش آفرین بوده‌اند و آثار بدیعی در عرصه‌های مختلف هنری خلق کرده‌اند. اما سوگ‌مندانه آثاری که میراث تفکر و تلاش هنروران اسلامی و انقلابی است، به صورت متمرکز، در جایی معرفی نشده.
از این رو «کانون هنر شیعی» به همت چند از هنرمندان به نیت جمع‌آوری و معرفی آثار هنری تمام محبان و ارادتمندان پیامبر اعظم (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلم) و اهل بیت ایشان (علیهم‌السلام) در گستره جهان اسلام ایجاد شده است.
امید داریم با عنایت حضرت حق جل جلاله و یاری و مساعدت تمامی فعالان فرهنگی و هنرمندان متعهد، بتوانیم بر غنای این مجموعه بیفزاییم و با ایجاد آرشیوی منسجم و با کیفیت از آثار تجسمی، در اعتلای هنر دینی و متعهد و خلاقیت نسل کنونی، گام برداریم.

انتهای بلوار امین، بلوار غدیر، کوچه شماره دهم، ساختمان مفید، طبقه ششم، کانون هنرشیعی
تلفن:
02532603377 02532603388

کانون هنر شیعی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شما می‌توانید برای آگاهی از اخبار و اطلاعیه‌ها، صفحات رسمی کانون هنر شیعی را در ایتا، تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.